Nowe zegarki Seiko

Kategoria: Technika | Tagi: , ,

Nowe zegarki Seiko Nowy ruch został stosowany w zegarkach. Został on opracowany przez firmę Seiko i jest obecnie stosowany w zegarkach Seiko Spring Drive. Ruch ten jest opracowany z wykorzystaniem technologii mechanicznego zegarka. Nowy ruch napędu sprężyny powoduje bardzo dokładny pomiar czasu. Używa motora, który posiada bardzo wysoką elastyczność dzięki wyjątkowej jakości materiału. To powoduje więcej zalet funkcjonowania zegarka. System stosowany w zegarku tego rodzaju łączy trzy źródła energii: elektrycznej, mechanicznej i elektromagnetyczne, technologia wykorzystywana w tych zegarkach musiała długo się rozwijać. Ruch wskazówek idzie w jednym kierunku, a to eliminuje tarcie, które pomaga zwiększyć dokładność czasu mierzonego. Poza tym cała ta seria zegarków posiada wiele funkcji technicznych. Jedną z nich jest ta znajdująca się w fazie księżyca. Zegarek jest w stanie pokazać różne fazy księżyca. przejście księżyca z jednej fazy do drugiej jest pokazany na małej płycie faz księżyca zegarka. Można śledzić kalendarz księżycowy, i zapoznać się astronomiczne z fazami księżyca poprzez zakupienie takiego zegarka z napędem sprężynowym. Zegarek ten również ma rezerwę mocy. Ze względu na specjalny mechanizm stosowany w zegarkach tego rodzaju widzimy, że może on przechowywać energię przez wiele godzin.

Zegarek – jaki wybrać?

Kategoria: Moda i styl | Tagi: , ,

Zegarek – jaki wybrać? Zegarek jest w pewien sposób synonimem męskości. Wielu mężczyzn zastanawia się jaki dokładnie typ zegarka kupić, aby faktycznie zrobić wrażenie na innych, zarówno kobietach, jak i mężczyznach. Nie ma na to złotej recepty, każdemu może podobać się coś innego – warto jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach przy wyborze zegarka idealnego. Przede wszystkim musisz pamiętać o swoim budżecie. Zegarki, zwłaszcza te męski, luksusowe (a takich pragniemy) mogą być naprawdę drogie. Zatem zanim wybierzesz się do sklepu przemyśl dokładnie jakiego rodzaju zegarki mieszczą się w Twoich finansach. Nie ma sensu przecież zastawiać domu tylko po to by lansować się zegarkiem, prawda? Kolejna sprawa jest to zastosowanie zegarka. Inne zegarki są tymi do garnituru na eleganckie przyjęcia, a inne na co dzień czy też te sportowe. Warto to rozróżnić i zdecydować na jakim zegarku zależy Ci najbardziej. Oczywiście, o ile pozwala na to budżet warto zakupić kilka zegarków odpowiednich na każdą ze wskazanych okazji. Idąc dalej musisz też zastanowić się nad tym gdzie taki zegarek kupić – w lokalnym sklepie czy też za pośrednictwem strony internetowej. Rzeczą oczywistą jest to, że w Internecie ma się większy wybór, ale też większe ryzyko, jeśli chodzi o jakość towaru. Kolejna sprawa – możesz tam też liczyć na zdecydowanie lepsze ceny.

Kategorie

O nas

  • Odmierzanie czasu rozpoczęło się jeszcze w czasach jaskiniowych, kiedy to ludzie obserwowali położenie słońca na niebie.

    Wahadłowy zegar wybija północ. W ciszy nocy słychać tylko jego rytmiczne, ciche postukiwania wahadła.